útočiště - nejsi sám

falešný přítel je horší než tisíc nepřátel, nepřítel nás nezná přítel o nás ví všechno

Bradavické osudy

Ginny Weasleyová - Potterová: Ze včerejška

věnování:
Naje - za to, že mi to všechno opravuje a za to, že mi mnohdy značně pomůže, když si nevím rady a vám všem za to, že to čtete...

napsáno díky pocitům z písničky od 30 secunds to Mars From Yesterday

počkejte až přestanou mluvit číňané a až potom doporučuji začíst číst:)

Pozoruji oblohu. Je stejně temná jako ta ze včerejška, ale to je asi jediné co se podobá včerejšku. Pardon, málem jsem se nepředstavila. Jmenuji se Ginny Potterová. Možná mě znáte pod mým dívčím jménem jako Ginny Weasleyovou, ale to je úplně jedno. Všechno je jedno ...

Ze včerejška:

Já a můj manžel Harry Potter jsme seděli v pokoji na Grimoldově náměstí 12. Obloha byla temná a pršelo, přesně odrážela naše pocity. Ron a Hermiona byli zabiti, Voldemortem osobně. Na jejich pohřbu nás překvapili smrtijedi i s jejich pánem. Pánem zla nebo Temným lordem, který právě stojí před našimi dveřmi a já vím, že dnešek nepřežiju. Ale vraťme se ke vzpomínkám ze včerejška.

Nad hroby těch dvou se strhla Poslední bitva. Měli bychom šanci, kdyby bystrozoři věrní ministerstvu nezdrhli jen při pohledu na Voldemorta. Mohli jsme utéci, ale my jsme zůstali a bojovali až do konce, který přišel dřív než jsme se nadáli. Harry měl pravdu, Snape je zrádce, na což jsme přišli příliš pozdě. Měl nám krýt záda, ale on místo toho zabil Tonksovou a Remuse. Zákeřně ze zadu ten srab a my jsme byli obklíčeni. Nebylo úniku.

Lord Voldemort, k překvapení všech, vyzval Harryho na souboj a on přijal. Ti dva spolu bojovali velice dlouho, ovšem jak to všechno bylo nevím, protože se smrtijedi opět vzpamatovali a začali po nás metat kledby smrti. Nic jiného. Nevím jakým zázrakem jsem přežila tuhle smršť kleteb, ale přežila. Jako jedna z posledních. Už tu byl jen Harry a JAMES! Náš šestiletý syn. Vidím jak na něj letí zbloudilá kledba smrti.

"Néééééé!" Je jediné co mohu udělat, jsem příliš slabá a daleko. Harry ovšem ne. Skočil jí do cesty, ale moc pozdě. Oba schytali polovinu. Přez slzy nic nevidím jan slyším dvě rány po dopadu těl. Zaostřím a vidím dvě milované zelené oči. Žije! Někde hlodal červíček pochybností. Ale na jak dlouho? Odeženu dotěrné myšlenky, popadnu Harryho a přemístím nás. Dvě kletby smrti určeny nám dvoum dopadnou na prázdné místo...

A dnes jen pozoruji jak se před naším domem shromažďují smrtijedi. Harryho pohled se zakaluje, umírá. Šeptá nějaká slova, která mi nedávají smysl. "Prvorozený.....o kterém......věštba......žije." A potom ticho. Vydechl naposledy. Chlapec-který-přežil, vyvolený, poslední-naděje-kouzelnického-světa zemřel. A já ho budu brzy následovat. Před očima se mi míhá celý život. Vidím naši čtveřici jak se všichni smějeme nějaké klukovině, kterou provedli Fred a Georg. Připadá mi to tak neskutečné. Následuji svého milovaného "na druhý břeh".Nevidím už jak se do našeho domu vlámali smrtijedi. Nevím o tom, že se na bojišti posetém mrtvolami otevřeli jedny hnědé oči patřící našemu Jamesovi.

Opatrně si šáhne na čelo kde se skví jizva ve tvaru blesku. "Já vás pomstím!" Zašeptá a velmi brzo se ukáže, že mluvil pravdu. V kouzelnickém světě opět zavládne mír, ale to už je jiný příběh.

Pro někoho je cizinec
A pro někoho vizí
Nikdy nemá dost
Kvůli bohatství by toho nechal
Ale je těžké přiznat
Jak to končí a začíná

REF:
Na jeho obličeji je mapa světa.
(Mapa světa)
Na jeho obličeji je mapa světa.
(Mapa světa)
Ze včerejška, to přichází!
Ze včerejška, strach!
Ze včerejška, ho to volá
Ale on tu zprávu teď nechce vnímat

Sedí na hoře, ne ze zlata, ale z hříchu
Skrz krev se naučí vidět život, který změní

REF:

Na jeho obličeji je mapa světa.

Ze včerejška, to přichází!
Ze včerejška, strach!
Ze včerejška ,ho to volá
Ale on tu zprávu teď nechce vnímat
Ze včerejška
Ze včerejška
Ze včerejška, ten strach
Ze včerejška
Ze včerejška
Ale on tu zprávu teď nechce vnímat
Ale on tu zprávu teď nechce vnímat
Ale on tu zprávu teď nechce vnímat

30 second to mars- from yesterday (překlad)

THE END

Žádné komentáře
 
Děkuji za návštevu a brzy na schledanou.Bazilda